Топ
-10%
-10%влевовправо
Крісло рибальське коропове повний комплект Viking Pro Black red color
- Готово до відправки
- Код: 00501
12 740 ₴
11 466 ₴
+380 (67) 470-94-16
- +380 (95) 411-85-86
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ви можете переглянути інші типи товарів для риболовлі та відпочинку, перейшовши за посиланням https://vokmi.com.ua/ua/g93724345-rybalka-ohota-otdyh Регульоване складане крісло для риболовлі чорного кольору. Регулюється нахил спинки, висота ніжок, п'ята кінця ніжки.
До комплекту входить:
| Крісло для риболовлі регульоване складане | 1 шт |
| Сумка рюкзак для транспортування | 1 шт |
| Кронштейн кріплення рибальського приладдя | 3 шт |
| Пенал триярусний для прикорму та наживки д.20 см | 1 шт |
| Парасолька в чохлі з кріпленням д.1,6 метра розкладна | 1 шт |
| Садок для риби алюміній д 30 см завдовжки 1.6 м | 1 шт |
| Підставка розкладна під вудку 45 см на 2.1 телескопічна | 1 шт |
| Накидка на крісло утеплена | 1 шт |
| Сумка пенал на спинці крісла | 1 шт |
| Підсумок для рибальського приладдя на сідушці | 1 шт |
| Полотенце серветка | 1 шт |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Фабрика М |
| Країна виробник | Китай |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Матеріал каркасу (опор) | Алюміній |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Підсклянник | 1 |
| Регульовані опори | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 200 кг |
| Ширина стільця | 490 мм |
| Глибина стільця | 460 мм |
| Висота сидіння стільця | 410 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 950 мм |
| Вага | 10.12 кг |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Viking Pro Black red |
- Ціна: 11 466 ₴









