
влевовправо
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Статуетка ангела, що молиться, з крилами. Виготовлена на 3D принтері з якісного універсального, міцного та гнучкого PETG термопластику, поєднує в собі найкращі якості PLA та ABS пластиків із нанесенням патини в кольорі золота. Статуетка з даного пластику має високу ударостійкість, хімічну стійкість й термостійкість. Пластик використовується в харчовій і медичній галузях, стійкий до вологи та хімічних речовин — тому статуетка може використовуватися всередині приміщення, на вулиці, для гри дітям. Ідеальне поєднання ціни та якості. Доповнення в інтер'єр і екстерер вашого дому.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Золотистий |
| Стан | Нове |
| Глибина | 65 мм |
| Матеріал | Полімер |
| Тематика изделия | Церква, божества, міфічні істоти |
| Вага виробу | 95 г |
| Подарункова упаковка | Немає |
| Розміри | |
| Ширина | 105 мм |
| Висота | 90 мм |
- Ціна: 593 ₴

